کد خبر: 984417 A

مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان خبر داد :

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، از رونمایی کتابخانه تخصصی مجازی وقف در زنجان خبرداد و گفت: در همایش یاوران ولایت که به‌ صورت مجازی برگزار خواهد شد از سند ارتقاء فرهنگ وقف و فراخوان همایش وقف و سلامت نیز رونمایی خواهد شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت‌الاسلام‌ مختار کرمی در جمع خبرنگاران از برگزاری همایش یاوران وقف به ‌صورت محدود و مجازی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی خبر داد و گفت: در حاشیه این همایش از سند ارتقای فرهنگ وقف، فراخوان همایش وقف و سلامت و کتابخانه تخصص مجازی وقف رونمایی خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، با بیان اینکه با توجه به شرایطی که وجود دارد برنامه‌های دهه وقف بسیار محدود شده است، ادامه داد: همایش یاوران وقف به صورت مجازی و با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

حجت الاسلام کرمی، افزود: در این همایش  از سند ارتقای فرهنگ وقف، فراخوان همایش وقف و سلامت  و کتابخانه تخصص دیجیتالی وقف برای اولین بار رونمایی خواهد شد.

وی همچنین به اجرای طرح مودت به‌منظور تسریع بازسازی آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اشاره کرد و گفت: خیرین زنجانی 4 میلیارد و 230 میلیون تومان در قالب طرح مودت مشارکت کردند.

به گفته کرمی، طرح مودت توسط هیئت امناء و امین بقاع متبرکه به‌منظور شناساندن اهداف، نیازهای مالی، معنوی و مشارکت برای عمران و آبادانی بقاع متبرکه اجرا می‌شود.

این مقام مسئول افزود: مشارکت در طرح مودت به‌صورت نقدی و غیرنقدی و در قالب ساخت اسکلت، ساختمان، تهیه سیمان، سنگ، دیوار کشی، ساخت گنبد و گلدسته انجام می‌گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان/حجت الاسلام کرمی/ کرونا وی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر