کد خبر: 984183 A

به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد:

شهردار شیراز و جمعی از معاونان و مدیران شهری به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سرتیپ دوم پاسدار حبیبی دیدار و با اهدای لوحی از خدمات ایشان به شهر و شهروندان تجلیل کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در این بازدید ضمن تقدیر از پشتیبانی و حمایت نیروی انتظامی از مجموعه مدیریت شهری گفت: تعامل و همکاری بسیار مناسبی بین نیروی انتظامی و شهرداری برقرار و این تعامل در راستای خدمتگزاری به شهر و شهروندان و به نفع آنها است.

وی سرتیپ دوم پاسدار رهام بخش حبیبی را فردی توصیف کرد که همیشه در بزنگاه ها و مواقع ضروری حضور موثری دارد و افزود: مجموعه نیروی انتظامی در مسائل عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و ... همراه و همگام شهرداری است.

شهردار شیراز خاطرنشان کرد: امیدوارم نیروی انتظامی همواره در شیراز و استان فارس موفق و سربلند باشد.

سرتیپ دوم پاسدار رهام بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی فارس نیز در این جلسه گفت: نگاه ما به مجموعه شهرداری به عنوان همه کاره شهر است و به نظر من باید همگی تابع سیاستهای ابلاغی راهبردی و تکنیکی شهردار باشند تا شهر با مدیریت واحد به سامان برسد.

فرمانده نیروی انتظامی فارس تاکید کرد: پشتیبان اقدامات شهرداری شیراز هستیم.

وی با اشاره به فرهنگ غنی شهر شیراز افزود: ضروری است اقداماتی در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی با همکاری دو حوزه انجام دهیم تا این فرهنگ غنی را اعتلا بخشیم.

سرتیپ دوم پاسدار حبیبی اضافه کرد: با همکاری معاونت فرهنگی و روابط عمومی شهرداری شیراز راهکارهایی برای افزایش ارتباط با مردم و و اطلاع رسانی به آنها انجام دهیم تا آرامش جامعه با کسب اطلاعات صحیح حفظ شود.

 

جامعه روابط عمومی شهرداری فرماندهی انتظامی فرهنگی و اجتماعی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر