کد خبر: 983887 A

در راه مبارزه با ویروس کرونا رخ داد؛

فرماندار ویژه شهرستان کاشان، به پیشنهاد آیت الله سلیمانی و دکتر رضایی به مناسبت شهادت دکتر محمدزارع جوشقانی مدافع سلامت، روز سه شنبه29 مهرماه 1399 را در سطح شهرستان عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان در متن این پیام آمده است:

فقدان پزشک خدوم و مردمی"دکتر محمدزارع جوشقانی" که در راه مبارزه با ویروس کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تالم و تاثر فراوان شد.

این مصیبت وارده را به خانواده محترم و کلیه بازماندگان آن استاد فرهیخته، کادر سرافراز بهداشت و درمان و مردم شریف منطقه فرهنگی کاشان تسلیت عرض می نماید.

برای پاسداشت یک عمر خدمت صادقانه در عرصه علم و اخلاق و پایه گذاری اقدامات مومنانه و ماندگار ایشان که در راه دفاع از سلامت به دو برادر شهیدش ملحق شد، با تاکیدات استاندارمحترم اصفهان و نماینده، ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، روز سه شنبه را در شهرستان کاشان عزای عمومی اعلام می کند.

یاد و خاطره کلیه شهداء را گرامی می دارد و  برای آن روان شاد همنشینی با سرور و سالار شهیدان و برای بازماندگان شکیبایی آرزومند است.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، ریاست شورای دانشگاه علوم پزشکی کاشان، عضویت در هیئت امنا و هیئت مدیره بانک چشم جمهوری اسلامی ایران، عضویت در  هیئت مدیره آسایشگاه سالمندان و معلولین گلابچی کاشان، عضویت در هیئت امناء و رئیس هیئت مدیره انجمن معلولین ذهنی- جسمی امیرکبیر کاشان، عضویت در هیئت مدیره انجمن چشم پزشکی ایران و ریاست بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد تهران بخشی از مسوولیت های دکتر محمدزارع بود.

فرماندار کاشان ایلنا استان اصفهان شهید مدافع سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر