کد خبر: 983569 A

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد:

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 34 نفر مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده ضمن تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 34 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 21 نفر با بهبودی نسبی از بیمارستان ها و مراکز درمانی استان خبر داد و گفت: در حال حاضر شهرهای اردبیل و مشگین شهر در وضعیت قرمز، شهرهای پارس آباد، خلخال و نیر در وضعیت نارنجی و شهرهای گرمی، بیله سوار، اصلاندوز، نمین، کوثر و سرعین در وضعیت زرد قرار دارند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه تعداد موارد بستری ناشی از بیماری کرونا در استان رو به افزایش است، تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 274 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

حبیب‌زاده ادامه داد: در حال حاضر 61 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 2 نفر فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا از مراکز درمانی استان گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تشریح آمار کلی کرونا در استان از زمان شروع تاکنون عنوان کرد: 8 هزار و 462 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از زمان شیون این بیماری تاکنون بستری شده اند که از این تعداد متاسفانه 697 نفر فوت کرده و 7 هزار و 405 نفر بهبود یافته اند.

استان اردبیل کرونا اردبیل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل کووید 19 کووید19 شهرام حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر