کد خبر: 983557 A

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین مطرح کرد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: یکی از تهدیدهای پیش رو در سال تحصیلی جدید، برگزار نشدن کلاس‌های حضوری در ایام شیوع ویروس کرونا است و در این ایام مدیریتی اثربخش است که بتواند این تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حسنعلی اصغری روز یکشنبه در گردهمایی فرهنگیان منطقه الموت شرقی با عنوان این مطلب افزود: معلمان به عنوان موثرترین و مهمترین افراد نظام تعلیم و تربیت باید ضمن برخورداری از نگاه عمیق و استراتژیک به مسائل آموزشی، تصمیماتی را در این حوزه اتخاذ کنند که مثمرثمر واقع شود.

وی اظهار کرد: شبکه شاد با فراهم آوردن این بستر که تعامل معلم و دانش آموز تمام وقت است تهدید را از پیش رو برداشته و آن را به فرصت تبدیل کرده است.

اصغری تصریح کرد: مدیر مدرسه باید با مشارکت حداکثری با شورای مدرسه ، اولیا و سایر دستگاه‌ها نقاط ضعف و قوت مدرسه را شناسایی کرده و برنامه‌هایی دقیق و جامعی را جهت پیشبرد اهداف آموزش و پرورش تنظیم کرده و سرمایه‌ای به سرمایه‌های آموزش و پرورش اضافه کند.

این مقام مسئول گفت: اساس برنامه‌ها مدرسه محوری، تفویض اختیار و ارتقای شایستگی‌های مدیران مدارس خواهد بود.

اصغری افزود:مدیر مدرسه که اصلی ترین رکن است و باید با رهبری و هدایت ارکان مدرسه، دانش آموزان را در جهت رشد همه جانبه هدایت کند.

 

 

آموزش و پرورش استان دانش آموز فضای مجازی ویروس سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر