کد خبر: 983546 A

هرهفته دوشنبه‌ها انجام می‌شود؛

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت گفت: به منظور ارتباط مستقیم با مردم از این هفته دوشنبه ها ساعت ۱۷ کمیسیون عمران و توسعه شهری شورا به صورت آنلاین پخش خواهد شد تا موضوعات و مصوبات سریعا به دست شهروندان فهیم شهر رشت، فرهیختگان، اهالی رسانه ها و … برسد.

به گزارش ایلنا از رشت،سید امیرحسین علوی، رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت با تاکید به این مهم که شورا صدای مردم است، اظهار داشت: همیشه فاصله زیادی بین شهرداری و مردم است که شاید بخشی از این فاصله در مورد عوارض و هزینه‌های شهری است که این روند باید اصلاح شود.

علوی افزود: امروز نمایندگان شورا، شهردار و تمامی مدیران شهرداری بیشتر از هر زمانی موظفند تا برای مردم زمان بگذارند و اعتماد از دست رفته را در اندک زمان باقی مانده تا پایان سال بازیابی کنند.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت اذعان داشت: در ادامه بحث شفاف سازی و به منظور ارتباط مستقیم با مردم از این هفته دوشنبه ها ساعت ۱۷ کمیسیون عمران و توسعه شهری شورا به صورت آنلاین پخش خواهد شد تا موضوعات و مصوبات سریعا به دست شهروندان فهیم شهر رشت، فرهیختگان، اهالی رسانه ها و … برسد.

وی در پایان اضافه کرد که گزارش کامل کمیسیون‌ عمران، تخلفات، احکام و … هر هفته بر روی پرتال شورای اسلامی شهر رشت در اختیار مردم، اهالی رسانه و … قرار خواهد گرفت.

 

رسانه شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر