کد خبر: 983470 A

معاون اقتصادی استاندار سمنان:

معاون اقتصادی استاندار سمنان گفت: ۲۴ پروژه جهش تولید در استان در نظر گرفته شده است که بالغ بر ۴۵۹ میلیارد تومان اعتبار ریالی و ۲ میلیون نیز اعتبار ارزی برای این طرح ها منظور شده است.

به گزارش ایلنا از سمنان، علیرضا شریفی‌نژاد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان روز یکشنبه ۲۷ مهرماه در جلسه جهش تولید با بیان اینکه تفاهمنامه جهش تولید مابین نوبخت معاون محترم ریاست جمهوری و استاندار سمنان به منظور تعریف و تقویت پروژه های جهش تولید منعقد شده است، گفت: اعتبارات در نظر گرفته شده ویژه این تفاهمنامه، علاوه بر اینکه ظرفیت سازی مناسبی در حوزه خدمات تولید در استان را به همراه خواهد داشت، با تکمیل و بهره برداری از پروژه های جدید در استان، زمینه ایجاد اشتغال پایدار بیشتر را نیز فراهم می کند.

شریفی نژاد ضمن تاکید بر اینکه کنترل لازم و کافی، بر طرح ها همراه با دقت و حساسیت ویژه در دستور کار قرار داشته باشد، افزود: ظرف دو هفته آینده دستگاه های اجرایی متولی، اطلاعات پروژه ها را در سامانه نیفا تکمیل کنند.

وی تصریح کرد: بخشی از پروژه های در نظر گرفته شده، بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که با جذب این اعتبار ات شاهد تکمیل و بهره برداری از آنها تا پایان سال مالی اعتباری خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان همچنین در پایان افزود: نیاز است تا با برگزاری مستمر جلسات، پیگیری ویژه و همراهی دستگاه اجرایی ضمن معرفی پروژه های اولویت دار و راهبردی در جهش تولید، با جذب اعتبارات شاهد توسعه و رونق بیش از پیش استان باشیم.

جهش تولید معاون اقتصادی استاندار سمنان اعتبار ارزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر