کد خبر: 983210 A

خجسته پور مطرح کرد :

رئیس شورای توسعه و حمایت از سازمان های مردم نهاد استان سمنان در بازدید از سازمان مردم نهاد خانه تسنیم دامغان با اشاره به تاثیر سبک زندگی بر کاهش مطالبه گری و دغدغه مندی گروه های مختلف گفت: با عدم مشارکت اکثر شهروندان در مسائل متعدد، گروه‌های مطالبه گر ناچار خواهند بود مسئولیت بیشتری را متحمل شوند.

به‌گزارش ایلنا از سمنان، حبیب الله خجسته‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ضمن‌بازدید از خانه تسنیم دامغان گفت: با شیوع کرونا اجتماعات و برگزاری حضوری برنامه‌های مختلف تحت‌ الشعاع قرار گرفت که خانه تسنیم با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برنامه‌های فرهنگی متفاوتی را به مناسبت‌های متعدد برگزار کرد.

رئیس شورای توسعه و حمایت از سازمان های مردم نهاد استان سمنان ضمن تحسین دغدغه مندی راهنمایان گردشگری و اعضای خانه تسنیم در حوزه میراث فرهنگی یادآور شد: سبک زندگی جوامع مختلف به گونه ای هدایت شده است که کمتر فردی به دنبال دغدغه می رود اما همان تعداد افراد و گروه اندکی که با عشق و علاقه در زمینه های مختلف دغدغه مند و مطالبه گر هستند ناچار خواهند بود بار مسئولیت بیشتری را متحمل شوند.

خجسته پور ضمن اشاره به تاثیر معرفی آثار تاریخی و تمدن کهن دامغان در سطح کشور و جهان تصریح کرد: صنعت گردشگری در دنیا نقش مهم و اساسی را در ارتقا سرانه ملی کشورها ایفا می کند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تسلط هیئت مدیره و دست اندرکاران سرای فرهنگ دامغان نسبت به اساسنامه سازمان‌های مردم نهاد را به عنوان یکی از علل موفقیت این مجموعه نام برد و اظهارداشت: غیر سیاسی بودن، غیر دولتی بودن و مردمی بودن از مولفه های اصلی هر NGO است.

میراث فرهنگی خانه تسنیم دامغان معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر