کد خبر: 983203 A

معاون استاندار سمنان خبر داد:

سخنگو و جانشین ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان از عدم تمدید محدودیت های اعمال شده در هفته قبل برای کنترل شیوع بیماری کرونا در استان سمنان خبر داد و گفت: وضعیت استان سمنان در زمینه شیوع کرونا همچنان قرمز است.

به گزارش ایلنا از سمنان، حبیب الله خجسته پور سخنگو و جانشین رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان با بیان اینکه محدودیت‌های یک هفته ای اعمال شده در زمینه مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان فعلا تمدید نشده است، از همکاری مردم، تلاش‌های ستادهای شهرستانی و فداکاری کادر بهداشت و درمان استان و نیز هیات های عزادار تشکر و قدردانی کرد و افزود : تقاضا داریم بیش از پیش اصول و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده و در قطع زنجیره سرایت کرونا تاثیرگذار باشند .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه تیم‌های نظارتی استان باید بر رعایت پروتکل‌ها و فاصله گذاری اجتماعی نظارت بیشتری داشته باشند، گفت: افراد و گروه هایی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازند به مراجع قضایی معرفی شده تا با آنها برخورد قانونی صورت گیرد.

خجسته پور گفت : مراکز آموزشی ، دانشگاه ها ، حوزه های علمیه ، آموزشگاه ها ، زبانسراها و مراکز اعلام شده که در هفته گذشته به دلیل مقابله با افزایش شیوع کرونا به مدت یک هفته به حالت تعطیل درآمده بودند ، از فردا یکشنبه ۲۷ مهر ماه می توانند با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را از سر گیرند .

جانشین رئیس ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا تاکید کرد : تصمیمات این ستاد ارتباط مستقیم با عملکرد مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی دارد و هر چه دستورات بهداشتی و پروتکل ها و مقررات اعلام شده از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا با دقت و انگیزه بیشتر رعایت شود به تبع آن محدودیت ها نیز کاهش خواهد یافت.‌

سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا در پایان یادآور شد : ضوابط و محدودیت های کلی اعمال شده در هفته های گذشته همچون ممنوعیت برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری ، سمینارها، تجمعات، فعالیت استخرها و ... همچنان به قوت خود باقی است و در صورت افزایش میزان ابتلا و سرایت بیماری امکان اجرای محدودیت های جدید و تمدید آن در استان سمنان وجود دارد.

کرونا ویروس جدید استانداری سمنان اتمام محدودیت ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر