کد خبر: 983071 A

نماینده بوشهر در شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده بوشهر در شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه بیشترین قتل و خودکش‌ها در شهرهای صنعتی این استان رخ می دهد، گفت: بهتر است مسئولان سریع‌تر برای جلوگیری از این اتفاقات و حل مشکلات مردم به دادشان برسند.

سید علی اکبر فاطمی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره خودکشی‌های اخیر در استان بوشهر، گفت: در ۲ هفته اخیر شاهد خودکشی ۳ جوان و نوجوان در استان بودیم. اول از همه  دانش آموز ۱۱ ساله دیری بود و پس از آن  نوجوان ۱۶ ساله لرستانی ساکن  در کنگان و آخری هم جوان 21 ساله کارگر در جم بودند، که متاسفانه همگی آنها با حلق آویز کردن خود به زندگی شان پایان  دادند.

نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها  با اشاره به اینکه  بیشتر قتل و خودکشی‌ها در شهرهای صنعتی استان رخ می‌دهد، گفت: علت بیشتر این اتفاقات در استان به دلیل فقر مالی مردم و اختلافات خانوادگی است.

عضو شورای عالی استان‌ها اضافه کرد: پیش‌تر از این نیز شاهد قتل های زیادی در شهرستان دشتستان بودیم  که خوشبختانه هم اکنون این اتفاق کاهش یافته است.

وی گفت: طبیعی است وقتی کارگران بی‌شماری از دورترین نقاط کشور با فرهنگ‌های متفاوت و به دلیل مشکلات اقتصادی یا مهاجرت در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند  به مشکل برخورده و منجر به اختلافاتی میان آنها می‌شود که منجر به فساد اخلاقی، قتل و یا خودکشی  می‌شود.

نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها افزود: به نظرم  همه ما مسئولان به نوعی مقصریم و باید از ابتدا  باید به آسیب‌های صنعتی کردن منطقه بیشتر  دقت می‌کردیم.

استان بوشهر خودکشی قتل مهاجرت شورای عالی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر