کد خبر: 982943 A

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد:

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 37 نفر مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 37 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 36 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: در حال حاضر شهرستان های اردبیل و مشگین شهر در وضعیت قرمز، شهرستان خلخال، نیر و پارس آباد در وضعیت نارنجی و اصلاندوز، بیله سوار، گرمی، نمین، سرعین و کوثر در وضعیت زرد قرار دارند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه تعداد موارد بستری ناشی از بیماری کرونا در استان رو به افزایش است، تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 257 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

حبیب‌زاده ادامه داد: در حال حاضر 58 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 3 نفر فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا از مراکز درمانی استان گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تشریح آمار کلی کرونا در استان از زمان شروع تاکنون عنوان کرد: 8 هزار و 381 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از زمان شیون این بیماری تاکنون بستری شده اند که از این تعداد متاسفانه 692 نفر فوت کرده و 7 هزار و 346 نفر بهبود یافته اند.

کرونا دانشگاه علوم پزشکی اردبیل کویید ۱۹ شهرام حبیب زاده وضعیت قرمز کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر