کد خبر: 982878 A

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد:

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: براساس بررسی های صورت گرفته در زمینه قانون های مزاحم و اضافه کشور، سه هزار و ۵۶۰ قانون در دوره گذشته مجلس حذف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رجب رحمانی در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین، با اشاره به اهمیت تغییر قانون‌های مزاحم برای حمایت از تولید و رشد سرمایه گذاری، اظهار داشت: ۱۲ هزار و ۵۶۰ سرفصل قانون در کشور وجود دارد که در دوره گذشته بر اساس بررسی‌هایی که در این زمینه صورت گرفت، سه هزار و ۵۶۰ قانون مزاحم و اضافه حذف شد.

رحمانی افزود: مسئولان استان قزوین با توجه به وضعیت صنعتی آن می تواند مشاوره های خوبی در زمینه قانون های مزاحم دهند که از تمامی این گزارش ها و مشاوره ها استقبال می کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به ضرورت تامین برق مورد نیاز سرمایه گذاران جدید، گفت: در زمینه برق از مسئولان وزارت نیرو این انتظار می رود که اختیارات استان قزوین را با توجه به اینکه شرکت توزیع برق قزوین زیر مجموعه شرکت برق منطقه ای زنجان است، افزایش دهند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در صنعت برق و لزوم حمایت از این سرمایه گذاران افزود: امروز کشور با شرایط و مشکلات مختلف اقتصادی و تحریمی رو به رو است که این مهم کار را برای سرمایه گذاران سخت کرده و در این شرایط سرمایه گذاران باید از انواع حمایت های دولتی بهره مند شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک‌های صنعتی استان قزوین نیازمند نگاه دوراندیشانه ای در زمینه تامین انرژی و برق هستند که در این زمینه علاوه بر اقدامات منطقه ای به دنبال جلب نگاه ویژه نهادهای بالادستی هم هستیم.

این مسئول اضافه کرد: در حال حاضر در برخی از شهرک‌های صنعتی و مسکونی استان قزوین مشکلات مربوط به برق وجود دارد که باید در این زمینه تدابیر لازم اتخاذ شود.

استان قزوین بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی قانون مشکلات کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر