کد خبر: 982734 A

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین :

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین با تاکید بر افزایش امنیت اجتماعی در استان خواستار برخورد جدی با خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ داوود عبدالمالکی روز پنجشنبه در جلسه کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر استان که در سالن اجتماعات نیروی انتظامی قزوین برگزار شد، با اعلام این مطلب افزود: برخورد جدی با خرده فروشان مواد مخدر از مطالبات به حق مردم است که در مجامع مختلف به عنوان یک خواسته همیشگی مطرح می‌شود.

وی اظهارکرد: چون دشمنان در حوزه سخت افزاری و فیزیکی توان مقابله با ایران را ندارند به جنگ نرم علیه کشور اقدام کرده اند و با توزیع مواد مخدر برای آسیب رساندن به کشور تلاش می‌کنند.

عبدالمالکی افزود: البته دستگاه‌های مختلف پای کار هستند ولی این فعالیت‌ها با اقدامات دشمن برابری ندارد و باید عزم جدی در حوزه مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم.

این فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: کاشت مواد مخدر یکی از دغدغه‌های اصلی استان و کشور است و باید با متخلفان در این زمینه برخورد شود.

وی اظهار کرد: برقراری امنیت در سطح استان و برخورد با متخلفان نظم و امنیت در چهارچوب و ساختار قانونی، اولویت مهم پلیس به شمار می‌رود و تمامی ظرفیت‌ها در این زمینه بسیج خواهند شد.

سرهنگ عبدالمالکی افزود: طی ۴۸ ساعت اخیر طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهر اقبالیه اجرا شد که به ایجاد ناامنی روانی برای مجرمان و امنیت مردم منجر شد.

 

 

استان قزوین جامعه فرمانده نیروی انتظامی مواد مخدر خرده فروشان مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر