کد خبر: 982659 A

فرماندار بویراحمد خبرداد:

فرماندار بویراحمد گفت: اعضای شورای اداری شهرستان بویراحمد تا اطلاع ثانوی در آماده باش خواهند بود.

به گزارش ایلنا، شاهرخ کناری از اعمال محدودیت‌های کرونایی از امروز پنجشنبه ۲۴ مهر ماه بعلت شرایط فوق حاد کرونایی در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: شهرستان بویراحمد هم اکنون در وضعیت فوق حاد کرونایی قرار دارد.

وی اظهارکرد: طی دیروز تاکنون ۶ فوت ناشی از کروناویروس در این شهرستان ثبت شده و در واقع ۶ خانواده داغدار عزیزانشان شدند.

فرماندار شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون ۶۷ نفر در شهرستان بویراحمد به علت ابتلا به این بیماری ویروسی جان خود را از دست دادند.

کناری تصریح کرد: هم اکنون ۹۰۰ نفر بیمار کرونایی در این شهرستان یا در خانه قرنطینه اند و یا در بیمارستان بستری هستند و هنوز شرایط بهبود یافتگی ندارند.

وی ادامه داد: روزانه تعداد بیماران کرونایی بستری شهرستان بویراحمد ۲.۵ برابر بیماران ترخیصی دارد که این وضعیت خطرناک است.

فرماندار شهرستان بویراحمد عنوان کرد: به همین علت محدودیت هایی جدید کرونایی از امروز پنجشنبه ۲۴ مهر ماه در ورودی‌های شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد توسط پلیس راه، نیروی اتنظامی، و با همکاری هلال احمر و مرکز بهداشت اعمال می شود و به استثنای خودروهای دارای پلاک شهرستان اجازه ورود به خودروهای دارای سایر پلاک ها داده نمی شود.

کناری تاکید کرد: اعضای شورای اداری شهرستان بویراحمد تا اطلاع ثانوی در آماده باش خواهند بود.

وی اظهارکرد: طرح هر روستا یک ستاد پیشگیری از کروناویروس با همکاری دهیاران اجرا می شود تا شرایط روستاهای شهرستان به وضعیت فوق حادکرونایی نرسد.

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: به صورت جدی از بازار، اصناف مختلف، ادارات، بانک‌ها، ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری و حتی آرایشگاه‌های زنانه به کمک تعزیرات، سازمان صمت و مرکز بهداشت بازدید خواهیم کرد و با کسانی(در بخش خصوصی و دولتی) که پروتکل‌های بهداشتی را جهت پیشگیری از کرونا رعایت نمی کنند، مدارا و اغماض نخواهیم کرد ‌و به شدت برخورد می شود.

کناری افزود: این محدودیت ها با نظر اعضای شورای تامین شهرستان ایجاد و اعمال می شود.

وی بیان کرد: در این محدودیت ها تنها به خودروهای با پلاک شهرستان بویراحمد اجازه ورود و خروج داده می شود و انتظار داریم مردم سایر نقاط کشور از امروز پنجشنبه از سفر به مقصد یاسوج بپرهیزند و ساکنان یاسوج نیز از مبدا این شهر به سایر نقاط سفر غیر ضرور نداشته باشند.

آماده باش پلیس راه تعزیرات شورای اداری ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر