کد خبر: 982519 A

استاندار سمنان گفت: بی نظمی که تا به حال در باره برخی اقدامات شرکت تعاونی سهام عدالت وجود داشته و باعث طولانی شدن رویه تشکیل شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت شده است پسندیده نیست و نیاز است با فوریت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از سمنان، علیرضا آشناگر استاندار سمنان روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه در جلسه بررسی روند تشکیل شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت استان سمنان، گفت:سهام عدالت برای تقویت وضعیت اقتصادی و معیشت مردم شکل گرفت و آزاد سازی این سهام نیز از اقدامات دولت است‌ که با تشکیل شرکت های استانی سرمایه گذاری سهام عدالت و تحقق آن، شرکت بتواند در توسعه و آبادنی کشور و تقویت تولید تاثیر مطلوبی داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه نیاز است به منظور تکمیل فرایند ها، قرارداد با حسابرس مورد تایید بورس توسط شرکت تعاونی سهام عدالت استان منعقد شود، گفت: در کمترین زمان ممکن و با قید فوریت تایید صورت های مالی تا سال ۹۷ صورت گرفته و مابقی صورت های مالی نیز در کمترین زمان ممکن آماده شود.

وی تصریح کرد: فرمانداران هم با توجه به اینکه حد نصاب حضور سهامداران برای برگزاری مجمع به صورت الکترونیکی در گرو ثبت نام سهامداران در سامانه سجام است، در خصوص اطلاع رسانی در این زمینه اقدام کنند.

سهام عدالت گلایه استاندار سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر