کد خبر: 982365 A

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ، از کشف 31 هزارو 200 لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وجود مقادیر زیادی سوخت قاچاق در بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از حصول اطمینان از وجود سوخت قاچاق در یکی از روستاهای بخش شیبکوه با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی غافلگیرانه وارد عمل شده و در بازرسی از محل مقدار 31 هزارو 200 لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را که داخل مخازنی مخصوص نگهداری می شد، کشف کردند.

این مقام انتظامی استان ارزش محموله سوخت قاچاق کشف شده را 2 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد.

سردار جعفری با تأکید بر اینکه قاچاق سوخت و کالا ضربه مهلکی را بر اقتصاد کشور وارد می کند از شهروندان خواست به منظور برخورد با هرگونه قاچاق کالا و ارز در سطح خرد و کلان، اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص، در اختیار پلیس قرار دهند تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

اقتصاد کشور دستور کار پلیس قاچاق قاچاق کالا و ارز هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر