کد خبر: 982269 A

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد:

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 36 نفر مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 36 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 33 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: در حال حاضر شهرستان های اردبیل و مشگین شهر در وضعیت قرمز، شهرستان خلخال در وضعیت نارنجی و پارس آباد، اصلاندوز، بیله سوار، گرمی، نمین، نیر، سرعین و کوثر در وضعیت زرد قرار دارند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 247 نفر در بیمارستان‌های اردبیل به دلیل ابتلا به بیماری کرونا بستری هستند.

حبیب‌زاده ادامه داد: در حال حاضر 59 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 4 نفر فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا از مراکز درمانی استان گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تشریح آمار کلی کرونا در استان از زمان شروع تا حال حاضر عنوان کرد: 8 هزار و 292 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از زمان شیون این بیماری تاکنون بستری شده اند که از این تعداد متاسفانه 687 نفر فوت کرده و 7 هزار و 272 نفر بهبود یافته اند.

کرونا اردبیل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل کووید 19 شهرام حبیب زاده وضعیت قرمز کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر