کد خبر: 982026 A

مدیرکل نوسازی مدارس کرمانشاه خبر داد:

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه گفت: بیش از 8 هزار نفر از مردم نیک اندیش، خیرین و ورزشکاران در طرح آجر به آجر استان کرمانشاه مشارکت داشتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه درخصوص پویش طرح آجر به آجر در استان کرمانشاه اظهار کرد: از زمانی که پویش ملی آجر به آجر وارد فاز اجرایی شده است، مورد استقبال هم استانی‌های خیر اندیش قرار گرفته و بیش از هشت هزار نفر از مردم، مسئولان، ورزشکاران و علاقمندان به موضوع مدرسه سازی تاکنون در این امر مهم در استان کرمانشاه مشارکت خود را اعلام کرده‌اند.

وی افرود: در این طرح خدا پسندانه، حضرت ‌‌آیت ا... علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به عنوان اولین استاندار کشور، مجمع نمایندگان استان، مدیران ادارات استان، فرمانداران و ائمه جمعه به این پویش ملحق شدند.

مرزبان نظری؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه گفت: از اهداف این پویش فرهنگ‌سازی و توجه به مدرسه‌سازی در میان اقشار مختلف مردم، همچنین جلب مشارکت نهادها، شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی در امر مدرسه‌سازی، جلب حمایت‌های ایرانیان خارج از کشور، ایجاد شبکه داوطلبان مدرسه‌ساز و حفظ، توسعه و تکریم خیرین مدرسه‌ساز است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان با اشاره به فعال بودن سامانه آجر به آجر برای جمع آوری کمک‌های خیرین در امر مدرسه سازی، گفت: آحاد مردم می توانند با مراجعه به سامانه آجر به آجر و انتخاب نام استان کرمانشاه (ajorbajor.ir) که برای ورود خیرین و جمع آوری کمک‌های مردمی برای امر مدرسه سازی فعال شده، در این طرح مشارکت داشته باشند.

وی در ادامه درخصوص نحوه کمک در سامانه طرح آجر به آجر افزود: پس از ورود به سامانه اینترنتی http://ajorbajor.ir مشاهده پروژه‌های استانی را انتخاب کنید.

وی تصریح کرد: با ورود به سایت آجر به آجر، مشخصات خود و مقدار هزینه واریزی را که تمایل دارید، وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید و در آخر پوستر کمک خود را به عنوان خروجی دریافت می نمایید.

نظری در ادامه گفت: در این پویش، هموطنان، هم استانی های عزیز با هر بضاعت می‌توانند حتی به اندازه خرید یک آجر در مدرسه‌سازی مشارکت کرده و سهمی را در محرومیت زدایی آموزشی کودکان استان کرمانشاه داشته باشند.

مدرسه سازی استان کرمانشاه طرح اجر به اجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر