کد خبر: 982012 A

در هفته تربیت بدنی؛

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از برگزاری بیش از ۴۵۰ برنامه ورزشی و فرهنگی در هفته تربیت بدنی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سجاد انوشیروانی از برگزاری بیش از ۴۵۰ برنامه ورزشی و فرهنگی در هفته تربیت بدنی خبر داد و گفت: برنامه های هفته تربیت بدنی با شعار کرونا فرصتی برای تغییر نگاه ورزش برگزار می شود.

وی افزود: در این هفته از طرف اداره کل ورزش وجوانان ۱۹۱ برنامه از قبیل دوره های آموزشی به‌صورت مجازی، برگزاری مسابقات مجازی، پویش آگاه بخشی در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی، وسمینار‌های آموزشی و اجرایی طرح نوین، برگزار خواهد شد که نحوه اجرای آن ها برنامه ریزی و به تمامی شهرستان‌ها ابلاغ شده است.

 مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل تصریح کرد: بیش از ۱۵۰ برنامه ورزشی و فرهنگی همچون برگزاری مسابقات ورزشی در فضا و محیط باز، برگزاری همایش‌های مختلف در حوزه ورزش همگانی به ویژه طرح آماده باش و آوای ورزش در همسایگی، برگزاری مسابقات فرهنگی در دو بخش جوانان و ورزشکاران از برنامه های اجرایی در شهرستانها خواهد بود.

انوشیروانی عنوان کرد: در این هفته اردوی تیم ملی هاکی در شهرستان پارس آباد با حضور ۶۰ نفر برای شرکت در مسابقات جهانی بلژیک به جهت آماده‌سازی و شناسایی بازیکنان در شهرستان پارس‌آباد مغان به مدت ۷ روز از ۲۰ لغایت ۲۷ مهر ماه برگزار می شود که در این اردو ۳ نفر از ورزشکاران اردبیلی هم حضور دارند.

استان اردبیل اردبیل هفته تربیت بدنی سجاد انوشیروانی برنامه ورزشی اردبیل ۲۰۲۳ برنامه فرهنگی برنامه ورزشی و فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر