کد خبر: 981934 A

معاون هماهنگی موسسات غیردولتی مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس از واگذاری 405 واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی فارس،پریسا زارعی در جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی با بیان اینکه 2 هزار و  790 واحد مسکونی ویژه در حال احداث است، اظهار داشت : پروژه ساخت 2 هزار 385 واحد مسکونی باقیمانده علی رغم افزایش هزینه های ساخت و ساز با قوت ادامه دارد. 

وی با بیان اینکه برای خدمات دهی به گروه های هدف اعتبارات دولتی به تنهایی پاسخگو نیست، تصریح کرد : با بهره گیری از همه ظرفیت ها و توان خیرین اقدامات بسیار خوبی در یکسال اخیر برای تامین نیاز افراد نیازمند انجام شده است. 

معاون هماهنگی موسسات غیردولتی مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس افزود : در زمان زلزله خوزستان و سیل سیستان و بلوچستان به ترتیب 20 و 40 میلیارد از سوی بهزیستی با مشارکت مردمی به خانواده های آسیب دیده از بلایای طبیعی کمک شد. 

زارعی اضافه کرد : در پویش نوروز و ماه مبارک رمضان مجموعا 180 میلیارد ریال کمک های غیرنقدی جمع آوری و به گروه های هدف تحویل داده شد. 

وی از جمع آوری 70 میلیارد ریال کمک غیرنقدی برای ازدواج 40 هزار مددجو در پویش ایران همدل از زمان شیوع کرونا خبر داد و یادآور شد : از محل اعتبارات سازمان بهزیستی نیز به 371 نفر معادل 6 میلیارد و 810 میلیون ریال به صورت نقدی کمک شد.

 

اشتغال ایران بهزیستی نوروز مشارکت های مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر