کد خبر: 981657 A

معاون راه و شهرسازی خراسان رضوی خبر داد:

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: برای دوبانده شدن جاده شادمهر به کاشمر و خلیل آباد به بردسکن امسال حدود ۴۴ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خلیل آباد، محمد پارسا با بیان اینکه بیشترین کارگاه‌های فعال راه سازی در محور شادمهر به کاشمر و خلیل آباد به سمت بردسکن است، افزود: این پروژه دارای ردیف ملی است و مطالعات آن ۱۰۰ درصد انجام شده و درحال حاضر برای ۴ قطعه درحال اجرا توسط پیمانکاران حداقل ۹۰ میلیارد تومان اعتبار و برای تکمیل این پروژه یک اعتبار ۲۷۰ میلیارد تومانی نیاز است.

وی با بیان اینکه محور خلیل آباد به کندر هم زیر سازی و ابنیه آن آماده شده است افزود: جلسه نهایی جابجایی تیرهای برق در مسیر این محور بزودی در استانداری خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی اظهار داشت: این پروژه یک سابقه ۱۵ ساله دارد و خوشبختانه تاکنون ۳۰ درصد باند دوم این محور تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی اعتبار تکمیل محور بردسکن و سمت روستای شفیع آباد را 13 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: مناقصه این محور در حال انجام است و تا اواخر آبانماه پیمانکار این پروژه مشخص خواهد شد.

برق جاده خراسان رضوی معاون راه و شهرسازی خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر