کد خبر: 981374 A

در دیدار فرمانده جدید مرکز تخصص های دریایی با مدیر منطقه 3 شهرداری رشت بر بازگشایی معابر در حوزه منطقه تاکید شد.

به گزارش ایلنا از رشت،طیبه بینا ، مدیر منطقه سه شهرداری رشت به همراه میثم حرفت خواه ، رmیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری و معاونhن منطقه سه به دیدار امیر دریادار دوم مهدی شعبانزاده ، فرمانده جدید مرکز تخصص های دریایی نداجا رشت رفته و در خصوص مشکلات شهری و دیگر موارد به گفت و گو پرداختند.

در ابتدای این دیدار امیر دریادار دوم مهدی شعبانزاده با تاکید نسبت به این موضوع که انسان باید عملکرد خود را با خط کشی اندازه بزند ، اظهار داشت : انسان در زندگی می‌بایست اثری از خود باقی گذارد ، خصوصا مردم باید از مجموعه سفید پوشان آثار ملموسی را مشاهده کنند.

طیبه بینا هم گفت : آنچه که برای هر مدیر منطقه ای حائز اهمیت است ، بازگشایی معابر است که در منطقه سه چند بازگشایی خواهیم داشت زیرا اثری ماندگار خواهد بود.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت با اشاره به همکاری متقابل شهرداری رشت و نیروی دریایی در سال ۱۳۹۹ ابراز داشت : در سال‌جاری سازمان عمران با امکانات لجستیکی خود در کنار نیروی دریایی قرار داشت و نیروی دریایی نیز با همکاری متقابل خود برای در اختیار نهادن ماسه از حسن رود یاری رسان به مجموعه شهرداری رشت در حل مشکلات عمرانی و پروژه های سطح شهر بود.

میثم حرفت خواه رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت نیز  گفت : با تمام مشکلات حاکم بر شهر و شهرداری ، ابتدا به رفع مشکلات آسفالت در معابر اصلی پرداختیم و با برنامه ریزی و اولویت بندی معابر فرعی شهر هم در حال رفع مشکل  هستیم.

در پایان فرمانده مرکز تخصص های دریایی نداجا رشت با اهدای لوح یادبود از مدیر منطقه سه شهرداری رشت و رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت تجلیل کرد.

 

شهرداری مشکلات نیروی دریایی شهرداری رشت منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر