کد خبر: 981158 A

مسئول مرکز ساماندهی متکدیان قزوین:

مسئول مرکز ساماندهی متکدیان قزوین گفت: کمتر از ۳۰ درصد متکدیان نیازمند واقعی هستند و مابقی حرفه و کسب خود را تکدی‌گری قرار داده اند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، محسن رحیمی با اعلام این خبر گفت: کمتر از ۳۰ درصد متکدیان قزوین نیازمند واقعی هستند و مابقی حرفه و کسب خود را تکدی‌گری قرار داده اند که در این بین افراد ثروتمندی هم وجود دارند که در چهارراه‌ها اسپند دود می‌کنند.

وی افزود: در اجرای طرح سازماندهی متکدیان برخورد با افراد مطرح نیست و این مرکز بر اساس قانون وظیفه غربالگری و ساماندهی متکدیان را برعهده دارد.

مسئول مرکز ساماندهی متکدیان اظهار کرد: عوامل گشت این مرکز در شیفت‌های مختلف در شهر گشت‌زنی می‌کنند و در صورت تماس شهروندان با این مرکز نیز به محل اعزام و وضعیت متکدی بررسی خواهد شد که در صورت نیاز به بررسی بیشتر موضوع و کسب تکلیف از مقام قضایی، متکدی به مرکز ساماندهی متکدیان واقع در بلوار شهید باهنر قزوین منتقل خواهد شد تا مراحل اداری برای غربالگری فرد و ارجاع به یکی از دستگاه‌ها طی شود.

رحیمی افزود: مردم برای کمک به اجرای طرح ساماندهی متکدیان در صورت مشاهده متکدی در شهر قزوین با سامانه ۱۳۷ شهرداری و یا تلفن ۳۳۳۵۴۰۲۰ تماس بگیرند.

استان قزوین تلفن شهرداری قانون متکدیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر