کد خبر: 980977 A

رئیس مجمع نمایندگان فارس مطرح کرد؛

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس جهت بررسی مشکلات واحدها و شرکت شهرک های صنعتی در این شرکت حضور یافت و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل قرار گرفت.

به گزارش ایلنا ابراهیم عزیزی در این نشست در محل شرکت شهرک های صنعتی برگزار شد، بر حمایت قاطع از صنعتگران به عنوان جهادگران عرصه تولید تاکید کرد و در عین حال گفت: مشکلات و کمبودهای دولت را نیز باید لحاظ کرد اما انصاف نیست که همه بار مشکلات روی دوش صنعتگر باشد.

او ادامه داد: با این اوصاف باید به یک مدل منصفانه ای برای حل مشکلات واحدهای صنعتی برسیم که همه خدمات را پوشش دهد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: صنعتگران عزیز در خصوص مشکلات طرحی را تنظیم و به مجمع نمایندگان ارائه دهند تا موضوعاتی که باید در مرکز دنبال شود، توسط نمایندگان پیگیری و به سرانجام رسد.

رئیس مجمع نمایندگان فارس خاطرنشان کرد: امروز همه گروههای تخصصی صنعت فارس باید در تصمیم گیری ها مشارکت داده شوند و نگاه مجمع نمایندگان به بحث های کارشناسی دقیق و جامع است.

عزیزی همچنین گفت: فارس استان مستعدی در صنعت است اما برای حل مشکلات نباید منتظر منابع دولتی باشیم لذا مشارکت بخش خصوصی در این مسیر یک مسئله جدی است.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس با تاکید بر زیرساخت های صنعتی در فارس گفت: امروز سرمایه گذار برای انتقال آب به شیراز و حل مشکل آب صنعتگران آماده است اما ما نیز باید برای او مشوق و جذابیت ایجاد کنیم.

عزیزی در عین حال گفت:به غیر از شیراز، ما 61شهرک صنعتی دیگر نیز داریم که باید مشکلات آنها را دنبال کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان فارس خواستار تنظیم 2نامه از سوی رییس شرکت شهرک های صنعتی برای وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی شد و گفت: این دو نامه را به مجمع بدهید تا بقیه کار در مرکز دنبال شود.

 

 

استان فارس اقتصاد سرمایه کارشناسی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر