کد خبر: 980950 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران:

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری ۵ نفر از خرده فروشان محله بی سیم تهران خبر داد و افزود: متهمان علاوه بر شرارت، هروئین و شیشه توزیع می‌کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه تعدادی اراذل و اوباش مواد فروش در منطقه بی سیم تهران پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه ششم این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در ادامه افزود: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد متهمان که از افراد شرور منطقه بی سیم هستند، محل سکونت خودشان را پاتوق افراد شرور کرده و این امر باعث سلب آسایش برای ساکنان و اخلال در نظم عمومی و نارضایتی برای همسایگان شده است.

وی در ادامه اعلام کرد: با پیگیری‌های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعات مفیدی که ماموران پلیس در بررسی‌های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق مخفیگاه متهمان شناسایی و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قانونی جهت ورود به منزل و آماده سازی تیم عملیاتی برای اقدام غافلگیرانه و دستگیری متهمان به عمل آمد.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به تکمیل پرونده و ارائه گزارش به مرجع قضایی، مجوز قانونی برای ورود به منزل و بازداشت متهمان صادر و روز گذشته تیم عملیاتی پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به محل اعزام شدند و با رعایت جوانب قانونی با شگرد‌های خاص پلیسی وارد منزل متهمان شدند و بلافاصله تمامی متهمان در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

وی با اینکه در جستجوی خانگی، مقادیر متنابهی هروئین و ... به دست آمد، تصریح کرد: هرچند افراد شرور قصد تعدی و درگیری در حین دستگیری با ماموران را داشتند، اما با اقدام به موقع و با هوشیاری و اقتدار ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب هر ۵ متهم دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در پایان با بیان اینکه پلیس و دستگاه قضایی مصمم است با کسانی که به نظم و آرامش عمومی شهروندان خدشه وارد می‌کنند و باعث ایجاد رعب و وحشت می‌شوند برابر قانون به شدت برخورد کند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: به اراذل و اوباش مواد فروش هم اولتیماتوم می‌دهیم تا دیر نشده دست از اعمال مجرمانه بردارند و به مسیر شهروندی بازگردند، چرا که مطمئن باشند پلیس با اشراف اطلاعاتی خوبی که دارد متهمان را در کوتاهترین زمان ممکن دستگیر و آنان را به دست قانون می‌سپارد.

اراذل و اوباش پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگاه قضایی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ماموران پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر