کد خبر: 980906 A

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر به ایلنا خبرداد:

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از پرداخت تسهیلات ساخت مسکن شهری و روستایی خبر داد.

حمید حیدری بریدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود: در بحث ساخت مسکن انبوه به دلیل اینکه اکثر متقاضیان از بخش محروم و کم بضاعت هستند سعی کرده ایم که به صورت امانی کار ساخت را انجام دهیم تا بتوانیم با‌ کاهش هزینه ها، مسکن را با قیمت مناسب‌تری به دست مردم برسانیم.

این مقام مسئول، افزود: بنیاد مسکن در روستاهای استان علاوه بر نظارت بر روند ساخت و سازها، تسهیلات کم بهره ۵۰ میلیون تومانی به روستائیان پرداخت می‌کند.

مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر از شروع ساخت مسکن برای افراد تحت پوشش کمیته امداد در هفته‌های آینده خبر داد و افزود: در جهت کمک به اقشار کم درآمد و محروم، این پروژه‌ها بدون حضور پیمانکار و توسط خود بنیاد مسکن با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) استان به صورت امانی انجام خواهد شد.

حیدری در پایان با اشاره به قیمت مسکن   طی ماه‌های گذشته و اقدامات حمایتی انجام شده این اداره کل افزود: طبق گفته کارشناسان تا دو ماه گذشته قیمت مسکن حتی تا متری سی و پنج میلیون ریال نیز افزایش یافته بود، اما بنیاد مسکن در راستای وظیفه ذاتی خود با ساخت انبوه مسکن و پرداخت تسهیلات حمایتی سعی در کاهش نرخ مسکن در استان دارد.

پوشش شهری و روستایی کاهش هزینه مسکن بنیاد مسکن استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر