کد خبر: 980883 A

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛

شهردار فردیس با اشاره به شیوع موج سوم ویروس کرونا، گفت: مدیریت شهری فردیس برای حفظ سلامتی شهروندان نسبت به اجرای محدودیت حضور در بوستان های شهر اقدام کرده است.

به گزارش ایلنا از البرز مصطفی سعیدی با اشاره به شیوع موج سوم ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از آن، اظهار کرد: با توجه به اهمیت حفظ سلامتی شهروندان و اینکه این ویروس هر روز تعداد زیادی از هموطنان به ویژه جوانان و کودکان را مبتلا می کند، مدیریت شهری فردیس بر اساس وظیفه مصرحه مندرج در ماده ۵۵ قانون شهرداری ها و در راستای اجرای تکالیف قانونی و رعایت پروتکل های ابلاغی، نسبت به ایجاد محدودیت حضور در بوستان های شهر اقدام می کند.

وی در ادامه افزود: این اقدام صرفا به جهت صیانت از سلامتی و حفظ جان شهروندان انجام می شود لذا از همشهریان عزیز خواستاریم به منظور حفظ سلامتی خود و فرزندانشان، با پرسنل پارک ها و خادمان خود در بوستان ها، همکاری داشته باشند.

شهردار فردیس با بیان اینکه ضد عفونی و گندزدایی معابر و مبلمان شهری به طور مداوم در فردیس انجام می شود، عنوان کرد: پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بدون همکاری شهروندان میسر نیست؛ در این راستا خواستار استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی هنگام خروج از منزل از سوی شهروندان هستیم.

 

شهردار فردیس کرونا در البرز تعطیلی بوستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر