کد خبر: 980853 A

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان اردبیل از اجرای مانورعملیاتی اصلاح شبکه‌های برق ناپایدار و پرعارضه در 6 مسیر نیرورسانی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل، ناصر عبداللهیان در حاشیه مانورعملیاتی اصلاح شبکه مسیر مشگین شهر- مرادلو اظهار کرد : یکی از مشکلات برق مشگین شهر به ویژه مسیر این شهر تا مرادلو ناپایداری خط است که با شناسایی علل و عوامل این عارضه سعی کردیم اقلام مورد نیاز برای حل مشکل تامین و با فراخوان اکیپ های عملیاتی امروز در مشگین شهر کار اصلاح انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز با همکاری 38 اکیپ شامل 202 نفر پرسنل شرکت و پیمانکاران عملیات اصلاح شبکه 20 کیلو ولت در حال اجراست.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان اردبیل با اشاره به اهداف برگزاری این مانور گفت: افزایش پایداری و تاب آوری شبکه یکی از اهداف اصلی است تا در شرایط خاص جوی شاهد افت ولتاژ و نوسانات برق مشترکان نباشیم.

عبداللهیان ادامه داد: افت ولتاژ به وارد آمدن خسارت به لوازم برقی خانگی همشهریان و نارضایتی آنها منجر شده بود که با نصب دستگاه اتوبستر این مشکلات رفع خواهد شد.

وی گفت: بعد اتمام عملیات امروز شاهد حذف نوسانات ولتاژ برق بویژه در شرایط جوی طوفانی و بارش ها خواهیم بود تا رضایت مشترکان را شاهدباشیم.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق اردبیل دومین هدف گذاری را در اجرای این مانور هماهنگی نیروهای موجود استان در شرایط بحرانی اعلام و بیان کرد: برای احصاء و رفع ایرادات در شرایط عادی باید 40 بار اعمال خاموش و اعزام اکیپ انجام می دادیم اما با این مانور و با اعمال یک بار خاموشی در کمتر از یک ساعت اصلاح شبکه انجام می شود.

عبداللهیان گفت: تمام خطوط ناپایدار و پرعارضه استان در 5 مسیر دیگر شناسایی شده و با اولویت این مسیرها اصلاح و ترمیم خواهد شد.

وی تصریح کرد: روزهای 29 و 30 آبان نظیر چنین مانوری در دو مسیر و فیدر 4 شمالی و جنوبی اردبیل شامل مسیر ثمرین و آبی بیگلو برگزار خواهد شد تا ایرادات این مسیرها رفع شود.

معاون بهره برداری ودیسپاچنگ شرکت توزیع برق استان اردبیل با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در اجرای این مانور گفت: نیروهای برق از تمامی شهرستان های استان در این مانور حضور دارند و در پایان اکیپ های برتر با معدل گیری از اقدامات و فعالیت ها در این مانور معرفی خواهند شد.

عبداللهیان در پایان گفت: مانور جهادی تعمیرات در شهرستان مشگین شهر با محوریت یادواره سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در حال اجرا است.

مانور اردبیل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برق اردبیل ناصر عبداللهیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر