کد خبر: 980830 A

مدیرکل بنیاد شهید استان البرز مطرح کرد:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اینکه سلامتی ایثارگران از هر موضوع دیگری مهمتر است، تصریح کرد: امروز با وضعیت موجود کشور و استان که در وضعیت قرمر کرونا قرار داریم باید تمامی همکاران با بسیج کلیه امکانات تلاش کنند که مشکلات ایثارگران غیرحضوری مرتفع شود.

به گزارش ایلنا از البرز، سلیمان رستمیان امروز در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز  بر لزوم رضایتمندی ایثارگران تاکید و اظهار داشت: خدمت به ایثارگران باید توام با تکریم و رضایتمندی باشد و مشکلات ایثارگران دقیقا بررسی، شناسایی و مرتفع شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: در شرایط فعلی که با بودجه و منابع محدود مواجه هستیم، باید خیلی بیشتر از گذشته پیگیر مشکلات ایثارگران باشیم.

رستمیان افزود: رفع مشکل ایثارگران نیاز به تلاش جهادی و روحیه ایثارگرانه دارد؛ ایثارگران آبرو و شناسنامه انقلاب هستند و باید پیگیر مشکلات این عزیزان باشیم.

وی اظهارداشت: عمده مشکلات ایثارگران امروز بحث اشتغال، مسکن و درمان است که می‌توان با پیگیری‌های مداوم و کمک دیگر دستگاه های اجرایی عمده این مشکلات را مرتفع کرد، همه مدیون ایثارگران هستند و باید برای رفع مشکلات این عزیزان پیش قدم باشند و امور ایثارگران را در اولویت قرار دهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر به اقدامات انجام گرفته در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: به حمدالله بنیاد البرز تا به امروز که در پیک سوم این بیماری قرار داریم در جریان مبارزه و پیشگیری با ویروس کرونا خوب عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه سلامتی ایثارگران از هر موضوع دیگری مهم تر است، تصریح کرد: امروز با وضعیت موجود کشور و استان که در وضعیت قرمر کرونا قرار داریم باید تمامی همکاران با بسیج کلیه امکانات تلاش کنند که مشکلات ایثارگران غیرحضوری مرتفع شود.همکاران باید مکررا با تماس های تلفنی از سلامتی ایثارگران باخبر شوند.

دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان البرز به برنامه های فرهنگی نیز اشاره کرد و گفت: بنیاد علاوه بر خدمتگزاری به ایثارگران متولی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و باید کارهای موثری در این راستا انجام دهد، تمامی برنامه های پیش رو بنیاد باید با رویکرد ترویجی و رعایت دستور العمل های ابلاغی از سوی ستاد کرونا انجام گیرد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کشور را تا ابد بیمه خواهد کرد.

رستمیان در پایان کسب رتبه دستگاه برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در جشنواره شهید رجایی را تبریک گفت و افزود: بدون شک کسب این موفقیت حاصل تلاش‌های ایثارگرانه کارکنان بنیاد و دعای خیر خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.

بنیاد شهید البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر