کد خبر: 980557 A

فرماندار زنجان، با اشاره به اینکه نظارت‌ها در زنجان به شدت افزایش یافته است گفت: بعد از اعمال محدودیت کرونایی 18 واحد در زنجان پلمب شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، رضا عسگری ، امروز با اعلام این خبر، با اشاره به شیوع دوباره بیماری کرونا  در استان زنجان،  گفت: با وجود محدودیت‌هایی اعمال شده در زنجان، شاهد بی‌توجهی از سوی برخی از صنوف در سطح استان هستیم.  

فرماندار زنجان، با بیان اینکه در طول چند روز گذشته بازرسی‌ها را در سطح شهرستان افزایش دادیم و تعدادی فروشگاه و یک بانک پلمپ شده، افزود: به برخی از مراکز عمومی که در ارائه خدمات رسانی فعالیت دارند نیز اخطاریه های لازم صادر شده است.  

عسگری، با تاکید براینکه به برخی از دفاتر پلیس+10 ٬ دفاتر پیشخوان دولت و همچنین دفاتر ارائه خدمات قضایی اخطاریه صادر شده است ، یادآورشد: جایگاه‌های سوخت نیز مورد بازرسی قرار گرفته و برخی از پمپ بنزین‌ها مشکلاتی داشتند که نسبت به رفع مشکلات آنها اخطار لازم داده شده است.  

وی، همچنین با تاکید براینکه در یک هفته گذشته حدود 18 مورد پلمب در زنجان اعمال شده است ، افزود: واحدهای صنفی که پلمپ شدند تا زمان اینکه زمینه‌ها را برای رعایت موارد بهداشتی مهیا نکنند تعطیل خواهند بود.  

وی،  با تاکید بر فرهنگسازی و اطلاع رسانی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تصریح کرد: شاهد بی‌توجهی برخی‌ها نسبت به رعایت موارد بهداشتی در سطح شهرستان هستیم.  

فرماندار زنجان، در پایان با تاکید براینکه رستوران‌ها و غذاخوری‌ها باید به صورت بیرون بر فعالیت داشته باشند،  اما برخی از رستوران‌ها نسبت به این موضوع بی‌توجه بوده اند در داخل رستوران سرویس ارائه می‌دهند ، یادآور شد:اگر غذاخوری‌ها به ابلاغیه ستاد پیشگیری کرونا بی توجهی کنند نسبت به پلمب واحد آنها اقدام می‌شود.

فرماندار زنجان/ کرونا ویروس /پلمپ/ستاد پیشگیری از کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر