کد خبر: 980207 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه ظرفیت تمام تخت های بخش ICU تکمیل است، گفت: با شیوع پیک سوم کرونا و وضعیت وخیم بیماران، به تخت‌های ویژه در مراکز درمانی استان روز به روز نیاز بیشتری داریم.

به گزارش خرگزاری ایلنا از کرمانشاه، محمود رضا مرادی در ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان این مطلب گفت: در روز‌های گذشته نیاز به تخت‌های ویژه در کرمانشاه روز به روز بیشتر می‌شود. دو بخش با ۵۵ تخت در بیمارستان فارابی و ۳۵ تخت دیگر در بیمارستان امام رضا(ع) جهت بستری بیماران کرونایی اضافه شده است که در صورت افزایش موارد بستری به تدریج از بخش‌های دیگر بیمارستان امام رضا (ع) نیز استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه یک بخش در بیمارستان امام حسین (ع) مجددا در هفته جاری فعال می‌شود، افزود: در حال حاضر تقریبا تمام تخت‌های ICU پر است، اما این هفته ۱۲ تخت دیگر در فارابی راه اندازی می‌شود.

 مرادی خاطرنشان کرد: متاسفانه در این پیک کرونا بیماران بدحال‌تر شده اند و نیاز به تخت‌های ویژه روز به روز بیشتر احساس می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یادآور شد: در استان کرمانشاه در مهر ماه میانگین موارد بستری به ۱۰۶ نفر و میانگین فوت به ۶ نفر در روز رسیده است.

استان کرمانشاه بیماران کرونایی تخت های ویژه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر