کد خبر: 979950 A

با هدف ارزیابی وضعیت پذیرش بیماران؛

مسئولان دانشگاه علوم پزشکی البرز با هدف ارزیابی وضعیت بیمارستان ها، نحوه پذیرش بیماران و قدردانی از خدمات کادر درمان از بیمارستان های امام حسین (ع)، امام علی (ع) و شریعتی بازدید کردند.

به گزارش ایلنا از البرز ، مرتضی نظری معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی البرز امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان‌های امام حسین(ع)، امام علی(ع) و شریعتی که با هدف ارزیابی وضعیت بیمارستان‌ها، نحوه پذیرش بیماران و قدردانی از خدمات کادر درمان انجام‌ شد، عنوان کرد: این بیمارستان با تمام ظرفیت در حال ارائه خدمات است و با همتی که مسئولان بیمارستان داشتند تا این لحظه همه بیماران مراجعه کننده در بیمارستان پذیرش شدند و امکانات خوبی در اختیار آنان قرار گرفته ولی حجم مراجعین بسیار زیاد است و در حال حاضر ظرفیت بیمارستان تقریبا تکمیل است . 

وی تاکید کرد: از مردم می خواهیم ضمن رعایت نکات بهداشتی در صورت بروز علائم ابتدا به مراکز بهداشت مراجعه کنند و در صورتی که وضعیت شان وخیم و نیاز به بستری داشتند به بیمارستان ها مراجعه کنند . 

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی البرز خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیمارستان‌های استان ظرفیت پذیرش همه بیماران را دارند ولی امکانات بیمارستان ها نیز محدود است و از هم استانی های عزیز خواهشمندم که پروتکل های بهداشتی را به دقت رعایت کنند تا ظرفیتی که در استان موجود است پاسخگوی نیاز مراجعین باشد.

مهرداد بابایی مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی در حاشیه بازدید از بیمارستان‌های استان عنوان‌کرد: متاسفانه استان البرز در شرایط قرمز کرونایی به سر می برد و در روزهای اخیر شرایط سخت تر شده و رکوردهایی را داشتیم که در طول شیوع کرونا از ابتدا تاکنون این تعداد بالا را تجربه نکرده بودیم.

وی افزود : در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۳ نفر به دلیل کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند که تعداد کل بستری های ما ۶۸۹ نفر است که بیشترین تعداد بستری ها را از ابتدا تاکنون در ۲۴ ساعت گذشته داشتیم.  

بابایی بیان کرد: در حال حاضر هیچ شهرستان سفیدی در استان نداریم و با توجه به فصلی که در آن هستیم و سرمای هوا نیز زودتر از سالیان گذشته شروع شده است همین امر سبب افزایش شیوع بیماری های ویروسی دیگر و گسترش کرونا می شود لذا از مردم خواهشمندم برای حفاظت از جان خود و خانواده شان پروتکل های بهداشتی را با دقت بیشتری رعایت کنند.

کرونا در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر