کد خبر: 979751 A

مدیرکل هواشناسی استان خبر داد:

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از خروج سامانه بارشی طی ظهر امروز از استان خبر داد و گفت: با خروج این سامانه آسمان استان صاف و دمای هوا روند افزایشی خواهد داشت.

به گزارش‌ایلنا، سیاوش محمدی در تشریح وضعیت هوای استان اردبیل عنوان کرد: بر اساس نقشه‌های هواشناسی با تداوم وضعیت پرفشار در منطقه طی امروز آسمان بیشتر مناطق استان به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی نیمه ابری تا ابری خواهد بود.

وی از بارش خفیف باران در دامنه‌های سبلان و مناطق جنوبی خبر داد و افزود: طی ظهر امروز سامانه بارشی به طور کامل از استان خارج شده و آسمان استان به تدریج صاف خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل همچنین از تداوم هوای سرد تا صبح شنبه خبر داد و گفت: در طول شب و ساعات اولیه صبح، کمینه دمای هوا تا صبح فردا در مناطق مرکزی و جنوبی استان تا نزدیکی صفر درجه هم افت خواهد کرد.

محمدی افزود: از روز شنبه هفته آینده ضمن پایداری شرایط جوی آسمان استان غالبا صاف بوده و دمای هوا روند افزایشی خواهد داشت.

وی بیان کرد: طی روز یکشنبه نیز آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود و وزش باد خزری در بعد از ظهر دور از انتظار نیست.

وی در رابطه با بیشینه دمای حاکم بر مناطق استان اظهار کرد: طی امروز شهرستان‌های بیله سوار و پارس آباد با حداکثر دمای 23 درجه به عنوان خنک ترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

بارش باران وزش باد هواشناسی اردبیل سامانه بارشی هوای سرد سیاوش محمدی هواشناسی استان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر