کد خبر: 979668 A

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه در شبانه‌روز گذشته هشت تن براثر ابتلا قطعی به کرونا در استان فوت کرده‌اند،بیان کرد: هر سه ساعت یک نفر براثرکرونایی در استان فوت می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ،مهدی محمدی با بیان اینکه از این هشت تن فوت شده براثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا ۶ مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است، افزود: همچنین در شبانه‌روز گذشته در شهرستان‌های اسلام‌آبادغرب و صحنه هر کدام یک نفر  در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۶۷۲ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان داشت: همچنین در شبانه‌روز گذشته ۵۶ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به پنج هزار و ۲ نفر رسید.

وی افزود: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۶ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان  شناسایی شدند و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۶هزار و ۳۶۱ نفر رسید.

محمدی گفت :اکنون ۵۰۲ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی ادامه داد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۳هزار و ۸۹۴ نفر بستری و ۱۲هزار و ۷۲۸ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی اضافه کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۷ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۱۱۴ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

 

استان کرمانشاه آمار فوتی ها بیماری کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر