کد خبر: 979453 A

با هدف بررسی مسائل و مشکلات جامعه کارگری؛

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان بوشهر به ریاست فرماندار شهرستان بوشهر و اعضای این کمیسیون جهت رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری و پیشگیری از چالش‌های احتمالی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلسه کمیسیون کارگری شهرستان بوشهر با حضور فرماندار شهرستان بوشهر و اعضای این کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.

عباس جمشیدی فرماندار بوشهر در این جلسه گفت: یکی از هدف های مهم کمیسیون کارگری رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری و پیشگیری از ایجاد مشکل یا چالش های احتمالی است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر تکیه بر تولیدات داخلی، توسعه اقتصاد و بازار ملی خاطرنشان کرد: دشمنان نظام و انقلاب تا به امروز از دشمنی خود دست برنداشته و از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به کشور و نظام دریغ نمی کنند.

به گفته وی طبق بیانات رهبری، در شرایط فعلی وظیفه مسئولان اجرایی برای حفظ و صیانت از نظام سنگین‌تر است و یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین راهکارهای عملی مقابله با آن تحقق اقتصاد مقاومتی و جهش تولید است.

جمشیدی با اشاره به اینکه بیمه و حقوق کارگران از اولویت های اصلی واحدهای کارگری است، افزود: واحد های کارگری که در شهرستان مشغول به فعالیت هستند، بیمه وحقوق کارگران را به موقع پرداخت شود.

فرماندار بوشهر با تأکید بر رصد و رسیدگی به مسائل و مشکلات صنفی کارگران زحمتکش، اظهار داشت: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئولیت داریم از این رو همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط می‌تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار کند.

انقلاب جامعه فرماندار فرماندار شهرستان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر