کد خبر: 979336 A

معاون فرهنگی کمیته امداد البرز گفت: طی توافق صورت گرفته با اداره کل آموزش‌وپرورش و با همکاری مدیران مدارس، 252 دانش‌آموز موردحمایت کمیته امداد با معدل بالای 17 در مدارس غیرانتفاعی وهیات امنایی مشغول به تحصیل شده اند.

به گزارش ایلنا از البرز، رضا البرزی با اشاره به اینکه دانش آموزان دارای معدل بالای 17 مشمول طرح‌ ثبت نام رایگان شده‌اند گفت: برای اجرای  عدالت آموزشی و ادامه تحصیل دانش آموزان، 252 نفر در مدارس غیر انتفاعی و هیات امنایی به‌صورت رایگان ثبت‌نام شدند.

وی افزود: این طرح طی توافق صورت پذیرفته با اداره کل آموزش‌وپرورش و با همکاری نیکوکارانه مدیران مدارس صورت پذیرفته است.

البرزی بابیان اینکه در حال حاضر ۸۲۰۰ دانش آموزان موردحمایت این نهاد بوده و از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند گفت: کمیته امداد امام (ره) با خرید تبلت و گوشی هوشمند، پرداخت کمک‌هزینه لوازم‌التحریر و کتب درسی، کمک به تقویت بنیه تحصیلی، پرداخت کمک‌هزینه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس شبانه، کار و دانش و فنی حرفه‌ای از دانش آموزان مددجو حمایت می‌کند.

معاون فرهنگی کمیته امداد البرز گفت: یکی دیگر از خدمات مهم ارائه شده به دانش آموزان توسط این نهاد امکان برخورداری رایگان آنها از خدمات مراکز آزمون‌های آزمایشی و آموزشگاه‌های آزاد دارای مجوز است.

البرزی خاطرنشان کرد: نیکوکاران استان در بیش از 200 مرکز نیکوکاری، این نهاد را در انجام وظایف امور فرهنگی یاری کرده‌اند‌ که در نتیجه این فعالیت‌ها تاکنون 350 تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند تهیه‌شده است و جمع‌آوری کمک‌های مردمی به‌منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند ادامه دارد.

 

معاون فرهنگی کمیته امداد البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر