کد خبر: 979283 A

حضور فعال ذوب آهن اصفهان در بیست و دومین سمپوزیوم فولاد؛

رئیس هیات انجمن آهن و فولاد ایران گفت : ذوب آهن اصفهان پایه گذار صنعت فولاد و یکی از قدیمی ترین صنایع کشور است و بسیاری از پیشرفت های حوزه فولاد مرهون دانش فنی متخصصان این شرکت است .

به گزارش ایلنا از اصفهان، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و  عباس نجفی زاده رئیس هیات انجمن آهن و فولاد ایران با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه آهن و فولاد ایران در کیش ضمن گفت و گو با کارشناسان ذوب آهن اصفهان در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در خصوص تولید فولاد قرار گرفتند .

غلامحسین مظفری، با اشاره به اینکه توسعه ساختارهای ریلی، ساختمانی، اسکله ای و بندری با توسعه فولاد رخ می دهد گفت: ذوب آهن اصفهان یکی از قدیمی ترین صنایع فولادی است و بهترین و با کیفیت ترین محصولات فولادی کشور را تولید می کند و باید گفت ارتقای سطح فنی دانش فولاد در کشور با ذوب آهن اصفهان رخ داد .

وی با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات جدید با ارزش افزوده بالا یکی از صنایع پیشرو در کشور است تصریح کرد : ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات با کیفیت می تواند به بازار های جهانی نگاه ویژه داشته باشد .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : تولید و تبدیل مواد اولیه به محصول نهایی می تواند ارز آوری بیشتری نسبت به خام فروشی داشته باشد و توجه به این مهم باید در اولویت قرار گیرد.

وی به تولید ریل در ذوب آهن اشاره کرد و افزود : ریل یک محصول استراتژیک فولادی است که تولید آن نیاز به دانش فنی بالایی دارد و ذوب آهن با تولید ریل ملی نشان داد همیشه پیشتاز و پیشرو در زمینه تولید محصولات فولادی است .

مظفری تایید کرد : امید است با تخصیص سنگ آهن مورد نیاز ذوب آهن ظرفیت تولید در این مجتمع صنعتی و کشور افزایش یابد .

ذوب آهن اصفهان پایه گذار صنعت فولاد کشور است

عباس نجفی زاده، رئیس هیات انجمن آهن و فولاد ایران نیز با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان گفت : ذوب آهن اصفهان پایه گذار صنعت فولاد کشور است و یکی از قدیمی ترین صنایع کشور می باشد و بسیاری از پیشرفت های حوزه فولاد مرهون دانش فنی متخصصان این شرکت است .

وی خاطر نشان ساخت: متخصصان این شرکت با برنامه ریزی پژوهشی بلند مدت و همکاری با نخبگان و دانشگاه های کشور می تواند قطعا باعث تعالی در این صنعت شود .

رییس هیات انجمن آهن و فولاد ایران یاد آور شد: ذوب آهن اصفهان می تواند با تامین مواد اولیه کوره شماره یک خود را راه اندازی کند و ظرفیت تولید فولاد خود و کشور را افزایش دهد. این شرکت می تواند با نیاز سنجی بازارهای بین المللی و تولید فولاد سبک سهم خوبی در ارز آوری کشور داشته باشد.

ذوب آهن اصفهان یک دانشگاه صنعتی است که تولید دانش می کند

عبدالرضا محمود پور عضو هیات مدیره صبا فولاد خلیج فارس و معاون اسبق منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن نیز گفت :حضور در ذوب آهن مانند حضور در دانشگاه صنعتی است زیرا پنجاه درصد مدیران فولادی کشور قطعا سابقه حضور در ذوب آهن را داشته و از این شرکت کسب تجربه کرده اند.

وی افزود : حضور در این گونه نمایشگاه ها و سمپوزیوم ها زمینه مشارکت بیشتر کارشناسان فولادی را در فعالیت های علمی و تحقیقاتی را فراهم می کند .

ذوب آهن اصفهان در بیست و دومین سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد که با حضور شرکت های فولادی کشور در مرکز همایش های بین المللی کیش در حال برگزاری است، حضوری فعال دارد.

بیست و دومین نمایشگاه آهن و فولاد ایران باحضور غلامحسین مظفری رئیس منطقه آزاد کیش و هیات همراه و  عباس نجفی زاده ، رئیس هیات انجمن آهن و فولاد ایران در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز به کار کرد ، این نمایشگاه از چهاردهم لغایت شانزدهم مهرماه برای علاقمندان دایر  است.

 

 

صنعت فولاد ذوب آهن اصفهان شرکت ذوب آهن اصفهان ایلنا استان اصفهان انجمن آهن و فولاد ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر