کد خبر: 979255 A

قاضی زاده هاشمی خبر داد:

رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه‌های جهادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم فریمان، سرخس، احمد آباد و رضویه گفت: در مجلس پیگیر اعتبارات قرارگاه ساماندهی حاشیه شهر مشهد خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، احسان قاضی زاده هاشمی درحاشیه بازدید ۱۵ نفر از اعضای فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی از مناطق کم برخوردار و پیرامونی مشهد از جمله شهرک های شهید رجایی و باهنر که با حضور محمد رضا کلائی شهردار مشهد انجام شد، افزود: اقدامات انجام شده از سوی مدیریت شهری در رفع محرومیت زدایی در حاشیه شهر مشهد قابل تقدیر است.

وی اظهارکرد: این فراکسیون از ابتدای آغاز به کار مجلس یازدهم با حضور نمایندگانی که دل در گرو محرومیت زدایی دارند تشکیل شده است.

قاضی زاده هاشمی اضافه کرد: ۱۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در قالب فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی با حضور در مشهد از شهرک های شهید رجایی و باهنر و همچنین کشف رود بازدید داشتند که امیدواریم با پیگیری و حمایت این نمایندگان بتوانیم ردیف های اعتباری لازم را برای ساماندهی این مناطق پیش بینی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از ردیف های اعتباری که برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد در نظرگرفته شده اعتباراتی تحت عنوان قرارگاه ساماندهی حاشیه شهر مشهد است که متاسفانه از سال گذشته تاکنون صفر بوده است لذا پیگیری خواهیم کرد تا دولت این اعتبارات را تخصیص دهد.

رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اولویت‌هایمان رفع مشکلات کشف رود و فاضلاب خام اطراف مشهد که ۱۱ روستا نیز درگیر آن هستند، تصریح کرد: برای رفع بخشی از این مشکلات به دنبال جذب اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی جهت تکمیل تصفیه خانه فاضلاب هستیم.

وی افزود: اتفاقی که در حوزه فاضلاب کشف رود شاهد آن هستیم، آثار بدی بر روی محیط زیست و ساکنان محل به ویژه کودکان گذاشته است.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: فعالیت های شهرداری مشهد در ساماندهی کشف رود و حاشیه شهر، فعالیت های مفید و موثری است و ما از این فعالیت های مثبت، حمایت خواهیم کرد.

دولت کودکان مجلس شورای اسلامی مشهد نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر