کد خبر: 979233 A

رئیس شورای شهر بندرعباس:

رئیس شورای شهر بندرعباس گفت: یکی از دغدغه های اصلی بندرعباس ورودهای شهر هست که متاسفانه نازیبا هستند.

به گزارشایلنا از بندرعباس، اسلام باوقار در یکصد و نود و ششمین جلسه رسمی شورای این شهر که با دستور کار "بحث و بررسی پیرامون ساماندهی، زیباسازی و منظر آرایی ورودهای شهر بندرعباس" برگزارشد، اظهار کرد:  تمامی مدیران شهرستان مکلف هستند در صورت دعوت در صحن شورا، خود یا معاونینشان حاضر شده و پاسخگوی نمایندگان مردم باشند.

وی افزود: وقتی مدعی هستیم پایتخت اقتصادی کشور هستیم نازیبایی ورودی‌های شهر بندرعباس براثر نداشتن برنامه دستگاه مربوطه است، که از وظایف راهداری و حمل و نقل جاده ای است و به علت کم‌کاری‌های این دستگاه،شهرداری مجبور به انجام پروژه‌هایی است که وظیفه‌ای در قبال آن ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: مبادی ورودی هر شهر بعنوان نگین آن شهر مورد توجه قرار می گیرد که متاسفانه وضعیت هیچ یک از ورودی های شهر بندرعباس مناسب نیست و باید دستگاههای اجرایی مربوطه نسبت به مناسب سازی و بهسازی ورودی های شهر اهتمام ویژه داشته باشند.

باوقار بیان کرد: پس از خروج از حوزه شهری شهرداری، در ورودی ها زباله‌ها جمع‌آوری نمی‌شوند، مدیران استان موظف هستند این مهم را در دستور کار خود قرار دهند تا هر چه زودتر شاهد زیبایی در ورودی های شهر باشیم.

رئیس شورای شهر بندرعباس گفت: ما به دنبال تعیین تکلیف ورودی های شهر هستیم و اگر اجرایی نشود مجبوریم به دستگاه های ناظر کتبا اعلام کنیم.

راهداری و حمل و نقل جاده رئیس شورای اسلامی شهر زباله شورای اسلامی شهر شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر