کد خبر: 979227 A

استاندار اردبیل به مناسبت روز جهانی کودک پیام تبریک صادر کرد.

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل به مناسبت روز جهانی کودک پیام تبریکی صادر کرد. در متن پیام چنین آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

16مهر به عنوان روز جهانی کودک، فرصت مناسبی است تا درباره حقوق و نیازهای این قشر حساس و بسیار مهم، بیش‌تر بیاندیشیم و با مد نظر قرار دادن ارزش‌های معنوی و انسانی، برای به فعل رساندن استعدادهای کودکان عزیز در استان مقدس اردبیل تلاش‌ها را صدچندان کنیم.

اینجانب، فرارسیدن 16 مهر را که امسال با اربعین شهادت حضرت اباعبدا.... الحسین(ع) و یاران باوفایش قرین شده، گرامی می‌دارم‌ و با این باور که وضعیت فرهنگی جامعه فردا، متاثر از تلاش‌های امروز ما در تربیت نسلی مومن، متعهد و کارآمد خواهد بود از همه مسوولان و برنامه‌ریزان مسئول می‌خواهم از لحظه لحظه فرصت پیش آمده برای خدمتگزاری، برای کمک به تربیت صحیح نونهالان و کودکان این مرز و بوم بهره جویند.

در ادامه این پیام آمده است: از خانواده‌های محترم و اولیای دلسوز در سراسر استان انتظار دارم با خادمان فرزندان‌شان در دستگاه‌های دخیل به طور موثر و مستمر همکاری و همراهی کنند تا ان شاء ا... بستر به گونه‌ای فراهم شود فرزندان دیاری که مردم شریف آن قرن‌هاست مدال پرافتخار ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) را بر سینه دارند به آینده‌ای سرشار از توفیق و عطوفت و حیاتی عاری از اضطراب و کاستی‌ها دست یابند.

 

نوجوان نونهال روز جهانی کودک استاندار اردبیل پیام تبریک هفته کودک اکبر بهنامجو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر