کد خبر: 979214 A

‍ فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح ظفر 6در شهرهای مختلف با محوریت کرمانشاه، گفت: کشف 238 فقره سرقت و دستگیری 386 مجرم و هنجارشکن از مهمترین نتایج اجرای طرح به شمار می رود .

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این طرح با حضور پلیس ها و معاونت های تخصصی و در سطح استان به مدت 72 ساعت اجرا شد. 

وی ادامه داد: در این مدت و با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، حدود 113 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 141 نفر از قاچاقچیان، خرده فروشان و توزیع کنندگان به همراه 80 نفر از معتادان متجاهر نیز دستگیر شدند. 

سردار جاویدان همچنین از کشف 7 هزار عدد انواع قرص روان گردان و انهدام یک باند عرضه مواد مخدر خبر داد و گفت: 24 مکان عرضه، تهیه و توزیع نیز پلمب شد. 

کشف 236 فقره سرقت توسط پلیس آگاهی 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه به کشف 236 فقره سرقت منزل، مغازه، احشام، خودرو، تلفن همراه و ... توسط کاراگاهان پلیس آگاهی اشاره و اظهار کرد: کشف 21 فقره سرقت خودرو، 48 فقره داخل خودرو و 23 فقره سرقت اماکن از جمله آنها بوده است. 

وی دستگیری 91 سارق را از دیگر اقدامات پلیس آگاهی برشمرد و گفت: همچنین با تلاش کاراگاهان یک قاتل فراری و یک نفر اسید پاش دستگیر شدند. 

کشفیات 24 میلیارد ریالی کالای قاچاق توسط پلیس امنیت اقتصادی 

سردار جاویدان به اقدامات پلیس امنیت اقتصادی نیز اشاره و اظهار کرد: کشف حدود 300 هزار ماسک غیر بهداشتی و کشف انواع اقلام خانگی مانند یخچال، لباسشویی، البسه خارجی و اقلام خوارکی از جمله آنها بوده است. 

این مقام عالیرتبه انتظامی ارزش محموله قاچاق کشف شده توسط پلیس امنیت اقتصادی را 24 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: در همین راستا 33 نفر که در امر قاچاق اقلام ضرروی و مایحتاج مردم فعالیت داشتند، دستگیر شدند. 

کشف 25 قبضه سلاح شکاری و جنگی توسط پلیس امنیت عمومی 

وی همچنین در خصوص اقدامات پلیس امنیت عمومی نیز گفت: کشف 22 قبضه سلاح شکاری و جنگی و دستگیری 39 نفر از اراذل و اوباش از جمله آنها بوده است. 

سردار جاویدان افزود: حدود یک هزار و 700 مورد تذکر در خصوص آلودگی صوتی، بدپوششی، دور دور کردن، مزاحمت و ... انجام 170 مورد تذکر به واحدهای صنفی متخلف و پلمب 25 قلیانسرا، عرضه پوشاک و آرایشگاه خبر داد و گفت: از این تعداد تذکر، 200 مورد منجر به اخذ تعهد و معرفی 58 نفر به مراجع قضائی شد. 

وی وی توقیف 127 دستگاه خودرو و 42 دستگاه موتورسیکلت را از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد. 

سردار جاویدان در پایان مجموع دستگیری های انجام شده توسط پلیس های شرکت کننده در طرح را 386 مجرم و هنجارشکن عنوان کرد و گفت: این افراد شامل سارقان، قاچاقچیان کالا و مواد مخدر و افرادی بودند که علی رغم تذکرات قبلی اقدام و ایجاد مزاحمت برای دیگران کرده و یا پوشش مناسب نداشتند.

 

سرقت دستگیری نیرو انتظامی طرح ظفر ۶
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر