کد خبر: 979183 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به ۱۴۶ نفر خبر داد.

به گزارش ایلنا، پرویز یزدان پناه در این باره گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار در شهرستان‌های کهگیلویه و چرام به علت ابتلاء به کرونا جان خود را از دست دادند تا شمار قربانیان کرونای استان به ۱۴۶ نفر برسد.

وی با اشاره به اینکه امروز ۲۸۱ نمونه از آزمایشگاه یاسوج دریافت شد، تصریح کرد: بیشترین موارد مثبت مربوط به بویراحمد با ۵۴ درصد، گچساران ۲۵ درصد، بهمئی ۱۵ درصد و بقیه موارد مربوط به شهرستان‌های کهگیلویه و دنا است.

یزدان پناه تصریح کرد: در حال حاضر ۲۷۷ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد ۱۲۴ نفر مبتلای قطعی است.

وی با بیان اینکه ۱۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند، افزود: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۸۱۰۷ مورد گزارش شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: از عموم مردم شریف استان عاجزانه تقاضا داریم رعایت موازین بهداشتی از جمله رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، رعایت بهداشت فردی، عدم حضور در تجمعات و نرفتن به مسافرت را به طور کامل در رأس برنامه‌های خود قرار دهند و همچنین از آمد و رفت به مکان‌های آلوده و سربسته خودداری کنند.

دانشگاه علوم پزشکی درمان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ماسک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر