کد خبر: 979080 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: طرح پاییزه کتاب با ۲۰ درصد تخفیف از پنجم آبان ماه آینده به مدت یک هفته در کتابفروشی‌های قزوین اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدحسین اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: در این طرح، خریداران کتاب از پنجم تا ۱۲ آبان ماه آینده فرصت دارند با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو این طرح تا سقف  ۲۰۰ هزار تومان با یارانه ۲۰ درصدی کتاب مورد نیاز خود را خریداری  کنند.

وی اظهارکرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مراکز فرهنگی، به ویژه کتابفروشی‌ها اجرای این طرح فرصتی مناسب برای علاقه‌مندان به حوزه کتاب برای تهیه کتاب‌های مورد نظر است.

این مقام مسئول تصریح کرد: طرح پاییزه کتاب به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش بیماری کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به مورد اجرا درآمده و خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در سامانه از سوی کتابفروشی‌ها پوشش داده می‌شود.

وی یادآور شد: در طرح فصلی تابستانه کتاب امسال نیز پنج  هزار و ۲۹۰ نسخه کتاب به ارزش یک میلیارد و ۷۵۹ میلیون ریال توسط شهروندان قزوینی خریداری شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین افزود: ۱۰ باب کتاب‌فروشی از استان قزوین، در طرح  تابستانه کتاب امسال فعالیت داشتند که بابت فروش خود ۳۵۲ میلیون ریال یارانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کردند.

 

 

استان قزوین پوشش فرهنگ و ارشاد اسلامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر