کد خبر: 978710 A

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا گفت: نمایشگاه بزرگ کتاب با ۳ هزار عنوان در قالب ۱۰ هزار جلد کتاب در این شهرستان برپا شد.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا،نورالله صفرپور با تاکید به لزوم ارتقای فرهنگ مطالعه در جامعه اظهار کرد: فرهنگ‌سازی در زمینه کتاب و کتاب‌خوانی مستلزم همکاری همه نهادها و سازمان‌ها است.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا افزود: در این راستا و به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، نمایشگاهی با بیش از سه هزار عنوان در قالب 10 هزار جلد کتاب برپا شده است.

وی با بیان اینکه موضوعات کتاب‌ها اعم از فرهنگی، علمی، تاریخی، هنری، مذهبی و ... است گفت: ترویج و اشاعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در جامعه و دسترسی عموم مردم به تازه‌های نشر از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

صفرپور با بیان اینکه کتاب‌های این نمایشگاه با 25 الی 50 درصد تخفیف عرضه می‌‌شود تصریح کرد: تلاش کرده‌ایم مجموعه‌ای از تازه‌های نشر در این نمایشگاه برای علاقمندان به نمایش گذاشته شود.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه صبح و عصر تا بیستم مهرماه به محل برپایی نمایشگاه واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا مراجعه کند.

 

جامعه فرهنگ و ارشاد اسلامی سرا صومعه سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر