کد خبر: 978497 A

به مناسبت روز ملی روستا؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: ۶۳ پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و ۹۱۹ میلیارد ریال به مناسبت روز ملی روستا و عشایر در سطح روستاهای استان هرمزگان افتتاح می شود.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، رضا مدرس در این خصوص گفت: ۱۵ مهرماه روز ملی روستا و عشایر نامگذاری شده که به این مناسبت برنامه ریزی های لازم از مدت ها قبل و با پیگیری دفتر امور روستایی صورت گرفت تا ۶۳ پروژه عمرانی آماده بهره برداری شود.

وی افزود: برای تکمیل این پروژه ها مجموعا بیش از یکهزار و ۹۱۹ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که شامل اعتبارات استانی و ملی است.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی با ۲۹ پروژه به ارزش ۱۶۹ میلیارد ریال، دهیاری ها با ۹ پروژه به ارزش ۳۵ میلیارد ریال، شرکت توزیع نیروی برق با ۸ پروژه به ارزش بیش از ۱۴۸ میلیارد ریال، برق منطقه ای با ۷ پروژه به ارزش ۱۲۴۹ میلیارد ریال، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با ۴ پروژه به ارزش بیش از ۲۱ میلیارد ریال، جهاد کشاورزی با ۳ پروژه به ارزش ۲۴۹ میلیارد ریال و نوسازی مدارس با ۳ پروژه به ارزش بیش از ۴۸ میلیارد ریال از جمله این پروژه ها می باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه رسیدگی به امور روستاها و خدمات رسانی به مناطق دور و نزدیک علیرغم پراکندگی جغرافیایی و جمعیتی بسیار زیاد در استان هرمزگان به جد پیگیری می شود،خاطر نشان کرد: پیگیری ها و‌ رسیدگی به مسائل مردم در روستاها مورد تاکید استاندار است و روزانه نحوه خدمات رسانی به روستاها مورد رصد و پیگیری ایشان است..

مدرس اضافه کرد: علیرغم‌ تمام محدودیت ها هیچ گاه برای خود محدودیتی قائل نمی شویم و برای خدمات رسانی به مردم شریف و نجیب در روستاهای هرمزگان هر آنچه در توان هست و حتی فراتر از آن را تلاش می کنیم تا از طریق یافتن منابع مختلف و پتانسیل های جدید مشکلات را مرتفع کنیم.

وی در پایان از دستگاه های اجرایی که برای روز ملی روستا پروژه های خود را آماده بهره برداری نمودند و در این رویداد مانند هفته دولت و دهه فجر به میدان اجرا آمدند، قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، ۱۵ مهر ماه در تقویم ملی کشور به عنوان روز ملی روستا و عشایر نامگذاری شده است.   

انقلاب اسلامی خدمات رسانی به مردم مسکن روستا هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر