کد خبر: 978198 A

استاندار مرکزی مطرح کرد:

استاندار مرکزی گفت: در حال حاضر بحرانی از لحاظ بیماری کرونا در دلیجان و محلات نداریم.

به گزارش ایلنا، سید علی آقازاده در حاشیه جلسه مشترک مدیریت مقابله با کرونای شهرستان‌های محلات و دلیجان با اشاره به اینکه در شهر‌های اطراف همچنین استان اصفهان و قم و شهر کاشان مشکلاتی در بحث کرونا داریم، گفت: با تمهیداتی که در این دو شهرستان اندیشیده شده و با تسلطی که بر این بیماری در این دو شهرستان داریم در حال حاضر بحرانی از لحاظ بیماری کرونا در این دو شهرستان نداریم و این برمی گردد به اینکه مردم همکاری کرده‌اند.

وی افزود: این هفته محدودیت‌های بیشتری را در بستن و تقلیل فعالیت‌های اداری و آموزشی در استان مرکزی از جمله این دو شهرستان داشتیم که امیدواریم با رعایت این محدودیت‌ها و همکاری مردم از پیک نسبتا نگران کننده این بیماری در استان رها شویم و انشاءلله شرایط بهتر شود.

استاندار مرکزی اضافه کرد: در مراسم اربعین حسینی امسال هیچگونه مراسم و راهپیمایی در شهرستان‌های محلات و دلیجان همچنین شهر‌های دیگر استان مرکزی نداریم و باید مردم این موارد را رعایت کنند و با توجه به اینکه مقام معظم رهبری بالاترین مقام کشور هم خود را مکلف به رعایت مصوبات ستاد کرونا می‌دانند از مردم می‌خواهیم رعایت کنند.

سلیمی ، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی هم در حاشیه این جلسه گفت: با توجه به اینکه کرونا در این دو شهرستان مقداری اوج گرفته تصمیمات جدی در این جلسه گرفته شد.

جلسه مشترک ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در شهرستان‌های محلات و دلیجان با حضور استاندار مرکزی، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس، سرپرست فرمانداری‌های شهرستان‌های محلات و دلیجان و مسئولین بهداشت و درمان دو شهرستان محلات و دلیجان در محلات برگزار شد.

در این جلسه نماینده محلات و دلیجان و سرپرست فرمانداری‌های محلات و دلیجان ضمن گزارشی در خصوص وضعیت بیماری کرونا در شهرستان‌های محلات و دلیجان ارائه و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.

استان مرکزی بهداشت و درمان قم مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر