کد خبر: 978032 A

با بهره برداری ازمرکز تجاری گردشگری هپی مارت انجام شد؛

در محدوده فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی، پنجمین مرکز خدمات تجاری و گردشگری با سرمایه گذاری بخش خصوصی،با میزان رشد ۸۵ درصد ماه های پایانی مراحل احداث خود را طی می کند.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در محدوده فاز تجارت و گردشگری این منطقه، پنجمین مرکز خدمات تجاری و گردشگری با سرمایه گذاری بخش خصوصی،با میزان رشد ۸۵ درصد ماه های پایانی مراحل احداث خود را طی می کند.

مجتمع تجاری-گردشگری هپی مارت، در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع با زیربنای ۸۰۰۰ متر مربع در ۵ طبقه با استفاده از معماری و تکنولوژی روز دنیا از دو سال پیش تاکنون در حال ساخت می باشد.

مجتمع مزبور از سوی شرکت سرزمین شاد، که هم اکنون در حوزه تولید پوشاک به یکی از معروف ترین و موفق ترین برندهای صادرکننده پوشاک کشور بدل شده، در مراحل پایانی ساخت قرار دارد؛ با عرضه مستقیم محصولات تولیدی برندهای مطرح ایرانی و خارجی در یک فضای رقابتی سالم، ارتقای کیفیت تولیدات وطنی را هدفگذاری کرده و در سال جهش تولید با افزایش فضای لازم جهت عرضه و مبادله محصولات تولیدی داخلی در فاز تجارت و گردشگری که به گواه آمار منتشره در سال ۹۸ شاهد حضور بالغ بر ۷ میلیون گردشگر بوده، الگوی جدیدی از تجارت در فضای همکاری با فعالین اقتصادی ایرانی و کشورهای حوزه دریای خزر، اتحادیه اقتصادی اوراسیا،حاشیه جنوبی خلیج فارس و غرب آسیا با محوریت منطقه آزاد انزلی را در دستور کار داده است.

مرکز تجاری-گردشگری هپی مارت دارای دو بخش عمده فضای فروشگاهی با زیربنای ۴۲۰۰ مترمربع و ۱۰۰۰ متر مربع سرای عرضه غذای ایرانی و بین المللی به عنوان بزرگترین بام رستوران استان گیلان است که فوت کورت مجموعه در سقف مجموعه با دید۳۶۰ درجه ای با چشم انداز دریا،مزارع برنج و جنگل های هریکانی، امکان جدیدی در جاذبه های گردشگری غذایی در منطقه آزاد انزلی و گیلان زمین محسوب می شود.

این هپی مارت مجهز به سیستم هوشمند مدیریت ساختمان است و از مدرن ترین تجهیزات معماری دیجیتال برای نور پراکنی و پخش تصاویر به منظور پخش مراسم فرهنگی، ورزشی و تبلیغاتی از نمای مکعبی ساختمان،برخوردار است.

 مجوزها و نظارت بر مراحل احداث این پروژه بزرگ با سرمایه گذاری بخش خصوصی از سوی معاونت های اقتصادی،سرمایه گذاری و فنی،مهندسی با همکاری مدیریت حقوقی سازمان در حال انجام است.

 

تجارت جنگل رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر