کد خبر: 977664 A

طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان، رضا پاکدل به‌عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بیله‌سوار منصوب شد.

به گزارش ایلنا، طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان، رضا پاکدل به سمت سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار منصوب شد.

مراسم معارفه سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار صبح امروز یکشنبه ۱۳ مهر ۹۹ با حضور معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل فرماندار در محل فرمانداری بیله سوار برگزار شد.

حسن قبادی روز یکشنبه در مراسم معارفه سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار عنوان کرد: شهرستان بیله سوار مغان در طول تاریخ ورزش خود، همیشه در رشته‌های گوناگون مدعی مقام‌های عالی بوده و ورزشکارانی را در خود پرورانده که افتخارات ملی گوناگونی را کسب کرده‌اند.

وی خواستار توجه جدی اداره کل ورزش و جوانان استان به ورزش این شهرستان شد و گفت: شکوفایی و پرورش استعدادهای ورزشی جهت کسب عناوین مختلف مستلزم حمایت های اداره کل ورزش و جوانان از ورزش شهرستان بیله سوار و سرپرست جدید اداره شهرستان است.

فرماندار بیله سوارمغان با تاکید بر حرکت جمعی برای رشد ورزش این شهرستان اذعان داشت: هیئت‌های ورزشی باید در کنار سرپرست جدید باشند و با تلاش و همکاری همه‌جانبه به ارتقای وضع ورزش که متعلق به خودشان است، کمک کنند.

رضا پاکدل ، سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار نیز در این مراسم عنوان کرد: در سال‌های قبل اتفاقات خوبی در حوزه ورزش و جوانان شهرستان افتاده و سعی بر آن خواهیم داشت تا در جهت اعتلای بیشتر ورزش بیله سوار گام برداریم.

 

 

ورزش و جوانان اردبیل انتصاب سجاد انوشیروانی رضا پاکدل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر