کد خبر: 977659 A

فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری هشت سارق حرفه ای با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مراغه سرهنگ رمضان الله وردیان در جمع خبرنگاران از کشف محموله البسه، کفش و لوازم صوتی تصویری قاچاق، موتور سیکلت‌های مسروقه و دستگیری سارقان حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد.  

 وی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره انواع سرقت در سطح شهرستان، رسیدگی به این امر در دستور کار ماموران پلیس آگاهی، کلانتری و پاسگاه های این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای فنی، اطلاعاتی و تحقیقات گسترده سارقان را شناسایی و در عملیات های جداگانه، هشت سارق را دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: متهمان در بازجویی های انجام شده به ارتکاب ۱۶ فقره سرقت از منزل، اماکن خصوصی، مزارع و باغات، قطعات و لوازم خودرو در این شهرستان اعتراف کردند که در این راستا نیز  اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.

وی افزود:  در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه باقاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی در حین گشت زنی و کنترل خودرو های عبوری به ۲ دستگاه اتوبوس مسافربری مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از اتوبوس های توقیف شده،  تعداد ۲۸۴ ثوب انواع البسه خارجی زنانه، تعداد۲۰ جفت انواع کفش و همچنین تعداد ۴۵۰ دستگاه کنترل انواع دستگاه های صوتی تصویری خارجی قاچاق و فاقد هرگونه مدارک گمرکی را کشف کردند و در این رابطه ۲ نفر دستگیر شد.

وی اضافه کرد: کارشناسان امر ارزش تقریبی این محموله را ۵۵ میلیون تومان برآورد کرده اند.

کشف پنج دستگاه موتورسیکلت سرقتی در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه همچنین از اجرای طرح مبارزه با سرقت و کشف پنج دستگاه موتورسیکلت سرقتی در این راستا  خبر داد.

سرهنگ الله‌وردیان افزود:  در راستای رسیدگی به گزارش های مردمی مبنی بر وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان، اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، پیشگیری و کنترل سرقت و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی دراجرای این طرح، موتور سیکلت های مشکوک در منطقه را بررسی و تعداد ۵ دستگاه موتور سیکلت مسروقه را شناسایی، کشف و در این راستا سه سارق دستگیر شد.

وی اضافه کرد: علاوه بر شناسایی مالکان موتور سیکلت های سرقتی، پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل و متهمان جهت طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

دستگیری هشت سارق حرفه‌ای در مراغه

فرمانده انتظامی مراغه همچنین از دستگیری هشت سارق حرفه ای با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

وی از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدار های پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

تلفن دستور کار پلیس سرقت موتورسیکلت قاچاق موتور سیکلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر