کد خبر: 977639 A

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی مطرح کرد؛

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که 53 نفر در طی پنج ماهه اول سال‌جاری در اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خودرا از دست دادند گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته به تعداد 25 نفر افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز،علی صفائی فرد در این خصوص اظهار کرد: طی این مدت، تعداد 524 نفر نیز بر اثر مصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد 12 نفر زن و بقیه مرد بودند.

وی گفت: در مرداد ماه امسال نیز 19 نفر به علت حادثه کاری فوت کرده‌اند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، 12 نفر افزایش داشته است.

وی افزود: طی همین مدت، 122 نفر نیز به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که یک نفر از آنها زن بودند؛ این آمار نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، پنج درصد کاهش داشته است.

تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال 98 نیز برابر با 96 نفر بود که یک نفر از آنان زن و بقیه مرد بودند؛ همچنین تعداد کل مصدومان حوادث کارمراجعه کننده در سال 98 برابر با 1325 نفر بود که از این تعداد 35 نفر زن و 1290 نفر مرد بودند.

 

 

آذربایجان شرقی فوت افزایش آمار قانونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر